/
O pizzeri
pizzeria questo wewnątrz

pizzeria questo żmigród

Czy jesteście gotowi aby poznać autentyczny smak rodem z włoskich pizzeri ? zapomnijcie o innych restauracjach które idą na ilość a nie jakość ! dla nas najważniejszy jest klient i wysokiej jakości składnikiw każdym daniu które serwujemy.

Jedzenie i gotowanie to dla nas największe przyjemności, dlatego w QUESTO unoszą się pyszne aromaty a posiłki przygotowujemy z wielką dbałością o najlepsze produkty i wyśmienity smak. 

Dzięki nim tworzymy autorskie dania, które nie tylko zachwycają podniebienia ale oczarowują wzrok swoim pięknem. 

Gotujemy z pasją i oddaniem, aby każdy kęs przenosił Cię do słonecznej Italii. 

sala bankietowa anna

oPRÓCZ SALI PIZZERI POSIADAMY SALĘ BANKIETOWĄ POD TYM SAMYM ADRESEM. 

ZORGANIZUJEMY I PRZYGOTUJEMY DLA WAS KAŻDĄ IMPREZĘ OKOLICZNOŚCIOWĄ.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEJ IMPREZY SPRAWIA ŻE KAŻDE PRZYJĘCIE JEST NIEPOWTARZALNE, DOSTOSOWANE DO POTRZEB I ŻECZEŃ NASZYCH KLIENTÓW.

1.

ORYGINALNE WŁOSKIE RECEPTURY

Tak jak wspominaliśmy wcześniej wzorujemy się na Włoskich przepisach lecz tworzymy autorską kuchnię z najlepszych składników.

2.

zabawa i miła atmosfera

Dbamy aby nasi klienci czuli się jak najlepiej zarówno w pizzeri jak i na sali bankietowej. Dokładamy wszelkich starań zarówno w obsłudze jak i wystroju lokali.

3.

konkurencyjne ceny

Zakres cenowy jaki proponujemy w stosunku do jakości oferowanych produktów jest bardzo konkurencyjny w porównaniu z innymi restauracjami i pizzeriami

zaglądnij do galerii

Zachęcamy do odwiedzenia galerii zdjęć w której prezentujemy zarówno zdjęcia lokalu, sali bankietowej jak i wybranych dań z karty.

SALA BANKIETOWA QUESTO

Zobacz nasze pełne Menu i zamów z dowozem lub odwiedź nas osobiście.